מטהרי מים – אייך קונים?

מטהרי מים - אייך קונים?

אין אף אדם שלא שואף לשתות מים נקיים ונטולי חיידקים וכאן נכנס לתמונה מטהר המים ולעיתים אף יותר מאחד, מטהרי מים שיכולים לסייע לכם לנהל איכות חיים ללא פשרות. אז איך קונים ואיפה? זו בהחלט שאלה טובה, יש אין ספור סוגים של מטהרי מים שצריך לקנות במקום הנכון, להתקין במקום נכון והכי חשוב לבחור תועלות שיעשו את זה הכי נכון.

למה צריך מטהרי מים?

כשחושבים על כך, מטהרי מים מדברים על ברזים שמהם בסופו של דבר ייצאו מים שיספקו ויאפשרו שתייה תקינה על כל המשתמע מכך. איך נפטרים מהחיידקים? איך יודעים שהאבנים נשארת הרבה מאחור? מטהרי מים יכולים לספק את התשובה הטובה ביותר ללא מעט מצבים ובעיקר שתייה של מים שאינם תקינים או מזיקים.

מטהרי מים מגיעים עם לא מעט יתרונות הקשורים בעיקר במיגור החיידקים אבל לא רק, הם בהחלט יכולים לתת תשובה נהדרת לניקוי המים ולאפשר שתייה ללא מזיקים ובעיקר ללא סיכונים מיותרים.

איך מטהרי המים פועלים בפועל?

יש כמה וכמה סוגים של מטהרי מים, יש אוסמוזה הפוכה שמעבירה את המים טיהור וזאת באמצעות זרימה חזקה של המים. אפשרות נוספת של אוסמוזה היא עניין הפחם הפעיל, חלקיקים של פחם נמצאים במים והם למעשה סופחים את כל הלכלוך שנמצא במים.

אפשרות נוספת של מטהרי מים שהם סוג של מסננים זה לסנן את החלקים במים בצורה פשוטה ביותר ולהפוך את המים ברי שתייה ללא דאגות או סיכון כזה או אחר בפרט אם יש לכם ילדים או תינוקות בבית.

איך בוחרים מטהרי מים?

יש מטהרים הפועלים על מסנן נמוך ויש מסנן גבוה יותר, השאלה היא מה התקציב שיש ברשותכם ומה אתם צריכים  באמת? הרעיון של מסנן מוגבר יותר זה להפריד בין המזהמים לרעלים הכימיים שהם למעשה חלקים קטנים שלא תמיד נראים אלא נשאבים אל תוך המטהר או המסנן הנבחר בו אתם בוחרים לבחור.

כמובן שיש מטהרים זולים יותר ויש יקרים והאחרונים שמבצעים סינון מוגבר יותר ידרשו מכם להפעיל תקציב יוקרתי יותר.