מטף

אחד הדברים החשובים ביותר לבית וסביבה זה מטף, אין לו שום תחליף והוא למעשה מהווה אמצעי בטיחות שאי אפשר לפסוח עליו. מבין כל הדברים החשובים, אין ספק מטף נותן את המענה הבטוח ביותר להתמודד עם כל בעיה ובפרט כאשר יש דליקה שלא צפויה כתוצאה מבעיה בחשמל או אפילו משחק של הילדים חלילה עם הגפרורים שיש בסביבה.

רוצים להימנע מכך? מחפשים פתרונות לכיבוי בסביבת הבית? מבין כל הסוגים, הנה כמה דברים שכדאי לכם להכיר אודות מטף שיכול בהחלט לשמור על הביטחון שלכם ושל יקיריכם בסביבת עבודה או בית.

על מה חשוב להפקיד כאשר רוכשים מטף?

אם אתם מחפשים לרכוש מטף נכון לבית שלכם, הדבר הראשון הוא לבדוק מה יהיה הגודל והמשקל בפועל? כל בית והגודל של המטף שהוא צריך, מן הסתם לא תקנו מטף קטן לבית שהוא גדול וגם הפוך.

יש מטפים שנועדו לבתים גדולים ויש קטנים יותר. בגדול, יש מטף בודד ויש גם סט של מטפים, מה אתם בוחרים? יש גם כל מיני יצרנים ומשווקים שחשוב וכדאי לקחת אותם בחשבון וכן מיכלים שהמשקל שלהם עולה על שלושה ק"ג ויש גם פחות.

את המטפים יש להניח במקומות ייעודיים לכך ולמרות שיש בהחלט סוגים של מטפים שנותנים מענה על חומרים שהם מעכבי בעירה, יש גם מטפים הפועלים על קצף לצורך ביתי אבל גם על פי אבקה שאיתה הכי נוח לבצע את הפעולות הנ"ל.

איפה כדאי לשים מטף כיבוי/ לאחסן?

אפשר להניח מטף כיבוי בתוך ארון ייעודי לכך כך שזה יהיה רחוק מהישג הידיים של כל הילדים בבית. אפשר גם לשים אותו על מטלה מיוחד כך שיהיה קל לתפעל במהירות והוא יהיה נגיש לכל בני הבית בזמן אמת.

בסופו של דבר עניין התחזוקה לא פחות חשוב וכך גם הביטחון, לכן חשוב למצוא מקום נכון להניח את המטף שיהיה נגיש אך ורק למי שצריך בזמן אמת.

כמו כן אין להתפשר ויש לקנות את המטף מגורמי מקצוע מביני עניין.